Czas odpocząć

W dzisiejszych czasach żyjemy bardzo szybko, nie mamy czasu dla siebie i dla naszych bliskich. Nie mamy też czasu na sen, a tym samym na odpowiednią regenerację organizmu. Dodatkowo ten ciągły stres, permanentny pośpiech, wszystko do zrobienia na wczoraj!

Nie pomaga nam również siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej. Stąd coraz więcej ludzi, niestety coraz młodszych, cierpi na bóle kręgosłupa, mięśni, stawów. Coraz częściej dotykają nas również różnego rodzaju urazy.

Pojawia się nadmiar kilogramów, notoryczne problemy ze skórą. Garściami wypadają włosy, łamią się paznokcie, a w zasadzie to nawet nie mają okazji urosnąć. Nagle dopada nas depresja - skąd ona się wzięła? Przecież niczego mi nie brakuje i mam szczęśliwe życie. Do tego ciągła bezsenność, pojawiające się nie wiadomo kiedy nałogi, kolejne konflikty w rodzinie.

Można by jeszcze sporo takich przykładów wymieniać. Niestety, nasz organizm jest notorycznie przepracowany i wysyła nam coraz bardziej drastyczne sygnały, że ma dość! Jutro o siebie zadbam, tyle mam jeszcze pracy - nie przeciągaj tego w nieskończoność, bo jutro nie nadejdzie nigdy.

Nie chcemy jednak moralizować. Sami mieliśmy podobne problemy: ciągłe zmęczenie, stres, bóle, tak wiele planów i pomysłów, celów do zrealizowania, a tak mało siły i czasu.

Na szczęście znaleźliśmy skuteczne rozwiązanie, przetestowaliśmy je na sobie, a teraz chcemy, żebyście i Wy mogli skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.

Sesja floatingowa